موضوعات وبسایت : سلامت

قویترین داروی گیاهی برای زود انزالی

نویسنده : علیرضا | زمان انتشار : 03 اسفند 1399 ساعت 21:57

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان قویترین داروی گیاهی برای زود انزالی را مطالعه خواهید کرد.

درمان زود انزالی با گیاهان دارویی

مجموعه: دانستنیهای جنسی

za4-3495.jpg

درمان زود انزالی با گیاهان دارویی

قویترین داروی گیاهی برای زود انزالی

دارچین یک ادویه خوش عطر و طعم با فواید درمانی فوق العاده ای است. یکی از فواید این گیاه، تأثير فوق العاده آن برای درمان زودانزالی است. اشخاص دچار زود انزالی معمولاً دارای طبع سردی هستند. استفاده از این گیاه دارویی میتواند سوخت وساز بدن را تغيير داده و سبب ایجاد طبع گرم شود.

دارچین دارای فواید فوق العاده ای است که از جمله آنها میتوان به کاهش التهاب، درمان بیماری های عصبی مانند پارکینسون و آلزایمر، درمان اختلال بیش فعالی کمبود توجه( ADHD)، سندرم روده تحریک پذیر( IBS)، سندرم قبل از قاعدگی( PMS)، سندرم تخمدان پلی کیستیک( PCOS) و مسمومیت غذایی اشاره کرد. یکی ديگر از فواید دارچین، تأثير فوق العاده آن برای درمان بیماری های جنسی از جمله درمان زودانزالی است.

ابتدا باید بگوییم که دارچین برای تغيير در متابولیسم بدن بسیار مؤثر است. افرادی که به زودانزالی دچار میشوند دارای طبع سرد هستند و استفاده دارچین میتواند طبع سرد این اشخاص را تغيير داده و به طبع گرم تبدیل کند. خوشبختانه دارچین دارای طعم مطبوع و دلپذیری است که اشخاص میتوانند به سادگی آنرا با نوشیدنی های گرم مانند شیر یا چای ترکیب نموده و میل کنند.

early-treatment-cinnamon-2.jpg

قویترین داروی گیاهی برای زود انزالی

به خاطر داشته باشید که درمان زود انزالی نیاز به فرصت دارد و چنانچه از دارچین برای درمان زودانزالی استفاده می کنید، توصیه می شود تا دارچین را با عسل ترکیب نموده و روزی سه مرتبه میل کنید. دارچین سبب رقیق شدن خون و بهبود خون رسانی به ناحیه تناسلی می شود. در نتیجه میتواند زودانزالی را رفع کند. حتی میتوانید پودر دارچین را بر روی غذا های خود بپاشید.

درمان زود انزالی با تغيير در سوخت وساز بدن میتواند بسیار مؤثر باشد. چون افرادی به زود انزالی دچار میشوند که دارای طبع سرد هستند و دقیقأ دارچین برای این اشخاص ساخته شده است که میتواند سبب تغییر درطبع اشخاص شود و طبع سرد را به طبع گرم تغيير خواهد داد.درمان زود انزالی با دارچین میتواند سبب افزایش در قدرت در تأخیر و همینطور افزایش قوای جنسی شود.

نکته هایی در مورد درمان زودانزالی با دارچین

چنانچه قصد درمان زودانزالی با دارچین را دارید، حتماً توصیه های زیر را در نظر بگیرید:

بهتر است در مدت درمان زودانزالی با دارچین از نوشیدنی های گرم مانند شیره خرما و یا شیره انگور استفاده کنید.

استفاده از خرما میتواند اثرات فوق العاده ای برای درمان زودانزالی داشته باشد.

از استفاده لبنیات برای مدتی پرهیز کنید. لبنیات کاملاً سرد هستند و میتوانند به آسانی سبب زودانزالی شوند.

early-treatment-cinnamon-3.jpg

درمان قطعی زود انزالی با داروهای گیاهی

سیگار کشیدن را ترک کنید.

استفاده از شیر بادام با دارچین تأثير فوق العاده ای در این روند درمانی دارد. چنانچه این ترکیب را 2 تا 3 ساعت پیش از رابطه جنسی استفاده کنید، تأخیر خيلي خوبی در رابطه جنسی ایجاد خواهد کرد.

در این مدت گوشت پرندگان، گوشت شترمرغ، سبزیجات با برگ پهن و عسل استفاده کنید. این ترکیبات گرمی شمرده میشوند و در روند درمانی شما تأثير فوق العاده ای خواهند داشت.

می توانید برای درمان زودانزالی از چوب دارچین هم مصرف کنید. چوب دارچین را پودر نموده و حدود 2 قاشق غذاخوری پودر دارچین طبیعی را با 5 قاشق غذاخوری آب مخلوط کنید. هرروز دو وعده از این ترکیب استفاده نموده تا تاثیرت فوق العاده آنرا مشاهده کنید.

درمان زود انزالی با عسل و دارچین

دارچین ماده ای است که علاوه بر خواص زیاد در محصولات بهداشتی در درمان گرفتگی های عضلانی دوران قاعدگی و درمان زود انزالی هم کاربرد فراوان دارد. ۲ قاشق غذاخوری پودر دارچین را بهمراه ۵ قاشق غذاخوری آب مخلوط نمایید.روزانه و در دو وعده

ترکیب فوق را میتوانید بهمراه عسل هم مخلوط نموده و روزی ۳ مرتبه میل نمایید.

early-treatment-cinnamon-5.jpg

درمان زود انزالی مردان با عسل

عوارض استفاده زیاد دارچین

هرچند دارچین فواید چشمگیر دارد، ولی استفاده زیاد آن به علت وجود ترکیبی به نام کومائین میتواند سبب بروز اسیب های کبدی شود. همینطور استفاده دارچین میتواند افراد مبتلا به دیابت را که قرصی به اسم متفورمین استفاده می کنند، با مشکل روبرو کند؛ بنابراین توصیه می شود که در استفاده آن زیاده روی نکنید.

سستی کمر در مردها و درمان انزال زودرس مردان

برای درمان سستی کمر اقایان و همینطور درمان انزال زودرس انها شما می توانید با دارچین ۵ گرم، زنجبیل ۵ گرم، هیل قراب 5گرم، میخک ۵ گرم، شقاقل 15گرم، دار فلفل ۵ گرم، تخم زردک 30گرم، تخم شاهی ۳۰ گرم یک داروی طبیعی درمانی تهیه کنید.کافیست همه این مواد را مخلوط نموده و حسابی بسائید. آنگاه ان را صبح و ظهر و شب یک قاشق مرباخوری با شربت قند بخورید.

گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟


منبع: www.beytoote.comارسال نظر

نام


ایمیل


نظر